obr titulní.jpg

Pokud se vám golf líbí, ale váháte, jestli je to sport pro vás, stáhněte si nejprve bezplatný E-BOOK, kde se čtivou formou dozvíte vše podstatné.

Nejoblíbenější kurzy

Home_Page.jpg

Staňte se golfistou + certifikát

10h + 3h zkouška na hřišti

Akce: 6900 Kč pro 2 osoby!

Podrobnosti

Pro_Firmy.jpg

Golf pro skupinu se soutěží

cca 2 hodiny

Cena dle dohody

Podrobnosti

TIP: Golfový kurz "Golf na zkoušku"

Vstupte do fascinujícího světa golfu s naším balíčkem "Golf na zkoušku". Tento balíček je navržen pro širokou veřejnost a jedná se o perfektní a zábavný způsob, jak si během 2 hodin golf vyzkoušet na vlastní kůži. Věnovat se Vám bude rovnou profesionální trenér golfu, dostanete půjčenou golfovou výbavu včetně tréninkových míčků. Zatrénujete si, dozvíte se vše potřebné a dostanete odpovědi na mnoho dotazů, které Vás možná napadají už nyní. Pokud nejste ještě rozhodnutí, stáhněte si náš e-book, kde se čtivou formou dozvíte mnoho informací.

Co tento balíček zahrnuje?

 • 2 h výuky s profesionálním trenérem PGAC
 • Naučení základních golfových dovedností a pravidel
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
 • Neomezený počet tréninkových míčků
 • Nepředpokládáme žádné předchozí zkušenosti s golfem
 • Samozřejmě lze vystavit dárkový poukaz na jméno a/nebo s věnováním

  Ceny

  1 osoba 690 Kč
  2 osoby 790 Kč
  3 osoby 890 Kč
  4 osoby 990 Kč

 

KOUPIT

 

masaz-koncetin.jpg

Proč nás navštívit na golfu v Poděbradech

 • Perfektní golfové tréninkové centrum
 • Maximální komfort , restaurace, kavárna
 • Jedno z nejstarších tradičních hřišť
 • Široká nabídka kurzů a balíčků
 • Proškolený a zkušený personál
 • Spojení s výletem do lázeňského města

Chcete se na něco zeptat?

 

Kontaktujte nás

Tréninkový areál

Naše tréninkové služby poskytujeme v tréninkovém areálu golfového klubu Poděbrady. Najdete zde moderní osvětlené cvičné plochy pro dlouhé odpaly s přístřešky proti dešti i prostory pro nácvik tzv. kterátké hry a patování.

Driving range a Chip/pitch a Putt zóny

Naše tréninkové služby poskytujeme v tréninkovém areálu golfového klubu Poděbrady. Najdete zde moderní osvětlené cvičné plochy pro dlouhé odpaly s přístřešky proti dešti i prostory pro nácvik tzv. kterátké hry a patování.

Výuka golfu_HomePage_Velký.jpg

Golfový klub Poděbrady nabízí moderní tréninkové plochy, které jsou k dispozici pro členy i návštěvníky. Naše tréninkové plochy zahrnují driving range s osmi krytými stanovišti, chipping a putting greeny.

Výuka_golfu_miniatura.JPG

Golf klub Poděbrady

Využijte prostorů a služeb Golfového Klubu Poděbrady pro své eventy a B2B akce! V našem jedinečném prostředí si užijete golfového hřiště, moderního klubového domu, kvalitního cateringu a profesionálního servisu. Nabízíme různé možnosti uspořádání firemních turnajů, konferencí, workshopů, prezentací a dalších podnikových akcí. Spojte příjemné s užitečným a zorganizujte si nezapomenutelnou akci v našem golfovém klubu! Více na www.golfpodebrady.cz

 

Členství v GC Poděbrady

Stanete se součástí téměř šedesátileté tradice golfu v Poděbradech. GOLF CLUB PODĚBRADY je jedno z mála hřišť v České republice, které je vlastněno a provozováno členy. Stávající členskou základnu tvoří přes pět set členů, ve všech věkových kategoriích.

Absolutní pohodlí

Moderní restaurace a kavárna vhodná i pro firemní akce, rodinné oslavy a svatební hostiny. Přijďte ochutnat a užít si příjemné posezení s přáteli a rodinou.

Jedinečná atmosféra

Zažijte jedinečnou atmosféru parkového hřiště se 60ti letou tradicí. Vhodné pro hráče všech výkonnostních úrovní včetně začátečníků.