obr titulní.jpg

Pokud se vám golf líbí, ale váháte, jestli je to sport pro vás, stáhněte si nejprve bezplatný E-BOOK, kde se čtivou formou dozvíte vše podstatné.

Nejoblíbenější kurzy

Home_Page.jpg

Staňte se golfistou + certifikát

10h + 3h zkouška na hřišti

Akce: 6900 Kč pro 2 osoby!

Podrobnosti

Pro_Firmy.jpg

Golf pro skupinu se soutěží

cca 2 hodiny

Cena dle dohody

Podrobnosti

TIP: Golfový kurz "Golf na zkoušku"

Vstupte do fascinujícího světa golfu s naším balíčkem "Golf na zkoušku". Tento balíček je navržen pro širokou veřejnost a jedná se o perfektní a zábavný způsob, jak si během 2 hodin golf vyzkoušet na vlastní kůži. Věnovat se Vám bude rovnou profesionální trenér golfu, dostanete půjčenou golfovou výbavu včetně tréninkových míčků. Zatrénujete si, dozvíte se vše potřebné a dostanete odpovědi na mnoho dotazů, které Vás možná napadají už nyní. Pokud nejste ještě rozhodnutí, stáhněte si náš e-book, kde se čtivou formou dozvíte mnoho informací.

Co tento balíček zahrnuje?

 • 2 h výuky s profesionálním trenérem PGAC
 • Naučení základních golfových dovedností a pravidel
 • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
 • Neomezený počet tréninkových míčků
 • Nepředpokládáme žádné předchozí zkušenosti s golfem
 • Samozřejmě lze vystavit dárkový poukaz na jméno a/nebo s věnováním

  Ceny

  1 osoba 690 Kč
  2 osoby 790 Kč
  3 osoby 890 Kč
  4 osoby 990 Kč

 

KOUPIT

 

masaz-koncetin.jpg

Proč nás navštívit na golfu v Poděbradech

 • Perfektní golfové tréninkové centrum
 • Maximální komfort , restaurace, kavárna
 • Jedno z nejstarších tradičních hřišť
 • Široká nabídka kurzů a balíčků
 • Proškolený a zkušený personál
 • Spojení s výletem do lázeňského města

Chcete se na něco zeptat?

 

Kontaktujte nás

Desatero důvodů, proč se pustit do světa golfového dobrodružství:

 1. Golf rozhodně není drahý: Mýtus o tom, že golf je sport pro bohaté, je dávno překonaný. Naopak, v zahraničí je golf jedním z nejoblíbenějších sportů, dostupný široké veřejnosti. V české republice jde stále ještě o nový, a tím pádem po mnoha stránkách pouze neznámý, sport. Přijďte se přesvědčit sami a budete mile překvapeni – vstup na tréninkové plochy je zdarma, a pokud nemáte vlastní golfovou hůl, můžete si ji snadno půjčit za symbolickou částku.

 2. Rodinná zábava: Golf je ideálním sportem pro celou rodinu. Díky systému golfových hendikepů mohou vzájemně soutěžit lidé všech věkových kategorií a herních schopností. Rodinná atmosféra na hřišti je skvělým zážitkem, kde se generace mohou učit od sebe navzájem a sdílet společné chvíle.

 3. Hendikepový systém (HCP): Hendikepový systém vytváří férové podmínky pro vzájemné soupeření hráčů různých úrovní. Tato vlastnost činí golf přístupným pro širokou skupinu lidí a přispívá k dobré sportovní atmosféře a rychlému pokroku. Například v tenise není něco takového myslitelné – horší s lepším hráčem si nikdy plnohodnotně nezahraje. V golfu je to totiž tak, že hráč hraje vždy primárně proti hřišti (to je jeho hlavní soupeř) a má řadu možností jak soupeřit s dalšími hráči – a to buď přímo nebo nepřímo.

 1. Zdravá aktivita v přírodě: Golf není pouze sport, ale také zdravá aktivita v přírodě. Chůze po hřišti a na čerstvém vzduchu přispívá k fyzické kondici, koordinaci a pohyblivosti v každém věku. Golf se tak stává ideální volbou pro ty, kteří chtějí užívat sport bez negativního vlivu na tělo. Na sportovně založené hráče ale golf klade ty nejvyšší všestranné fyzické nároky.

 2. Spojení s cestováním: Golf může být spojen s cestováním a objevováním nových golfových hřišť ve světě. Tato aktivita může být rodinným dobrodružstvím, ať už se jedná například o slovenská, rakouská, turecká nebo floridská hřiště. Cenově je poplatek za hru golfu v zahraničí srovnatelný s ČR nebo dokonce nižší – souvisí to s velkou tradicí golfu v zahraničí, kde je golf rozšířeným lidovým sportem. 

 3. Vhodný pro všechny věkové skupiny: Golf je možné hrát od zhruba 4 let a bez omezení horní věkové hranice. Je to sport, který staví na celkové fyzické pohodě a rovnoměrně zatěžuje pohybový aparát člověka. Na hřištích potkáte běžně i osmdesátileté hráče!

 4. Fair-Play: Golf je známý svým fair-play přístupem a pravidly, která platí dlouhá staletí. Tato férovost vytváří sportovní atmosféru, kde se hráči mohou vzájemně respektovat a užívat si hry.

 5. Sociální aspekt: Golf není pouze sport, ale i sociální aktivita, která spojuje lidi. Je ideální pro budování firemních vztahů, nových přátelství a pro sdílení společných zážitků.

 6. Návyková aktivita: Mnoho lidí potvrzuje, že golf dokáže změnit jejich životní styl. Jeho všestrannost, od fyzické vytrvalosti po psychickou vyrovnanost, z něj činí návykovou aktivitu.

 7. Přínos pro zdraví: Golf je prospěšný pro celkové zdraví a dobrou kondici. Zajímavým aspektem je i jeho vliv na manažery, kteří nacházejí v golfu nový způsob relaxace a rodinného času.

Zkuste golf a objevte jeho mnohostranné benefity pro svůj životní styl!