0 Kč

Pro firmy

 • NOVINKA: Google Street Business View pro golfová hřiště

  Google virtuální prohlídka Vaší golfové provozovny/prodejny/klubu, drivingrange/fitting centra/firmy jako součást Google Street View!Získejte nové zákazníky prostřednictvím Google Street View prohlídky firem.

 • Individuální golfové projekty

  Pokud si přejete sestavit golfový produkt na míru, jsme Vám plně k dispozici s našimi službami, servisem a flexibilním přístupem.

 • TIP: Noční turnaj na klíč

  Pokud si přejete uspořádat netradiční golfový zážitek, doporučujeme NOČNÍ GOLFOVÝ TURNAJ, který Vám jsme schopni nabídnout kompletně připravený na klíč za velmi zajímavou cenu.

 • Firemní turnaje

  Uvažujete-li o uspořádání golfového turnaje např. pro firemní klienty, můžeme pro vás takovou akci zajistit zcela na klíč.

 • Seznámení s golfem pro skupinu (tzv. akademie)

  Takzvané golfové akademie jsou žádanou formou seznámení s golfem v rámci teambuildingových akcí, firemních večírků pro zaměstnance nebo klienty a podobných nejrůznějších eventů. Časový rozsah je dle dohody, nejčastěji však 2-4h.

 • NOVINKA: Školení zaměstnanců na „golfovou způsobilost“

  Zajistíme rychlý golfový výcvik Vašich klíčových zaměstnanců včetně zisku golfové způsobilosti (tzv. “zelené karty”) a HCP 54. Mít oprávnění ke vstupu na hřiště a umět hrát golf je v dnešní době důležité zejména v obchodní sféře. Tréninkový program (teorie/praxe) nastavíme dle požadavků, času a počtu osob.

 • Reklamní mobilní golfové trenažéry

  Propojení reklamních akcí s golfem - rádi bychom Vám nabídli golfové aktivity spojené s našimi mobilními nafukovacími golfovými trenažéry, které jsou jako stvořené pro doprovodný golfový program na firemních prezentacích, klientských dnech, při akcích na podporu produktu, na výstavách, konferencích, atd. Golfový event je veden zkušenými profesionálními trenéry, členy PGA.