0 Kč

Obecné informace

 • Tréninkové středisko

  Navštivte naše veřejné tréninkové středisko Albatros Golf v Poděbradech, kde si golf můžete v klidné a přátelské rodinné atmosféře vyzkoušet a samozřejmě se v něm dále zdokonalovat.

 • Jak se obléknout

  V oblasti oblékání došlo v posledních letech k překotnému vývoji a dříve zapovězené je nyní dovolené. Změnily se střihy i materiály a móda se podřídila účelnosti. S nástupem funkčních oděvů byl učiněn konec vlivu větru (WindStop), dešti (WaterProtect/Water-Proof), horka (ClimaCool), zimy (ThermalDrive) apod.

 • Jak začít s golfem

  ….správná a efektivní cesta, jak začít hrát golf, je nechat si na začátku poradit od profesionálního trenéra jak na to. Golfový švih je nesmírně komplexní pohyb, který je navíc ovlivněn mnoha dalšími faktory, od fyzických předpokladů přes psychické ...

 • 10 důvodů proč hrát golf

  Golf se těší stále větší oblibě, ale stále je mezi veřejností rozšířeno mnoho předsudků, které brání odvaze navštívit golfový areál nebo využít tréninkových služeb. Pokud ale o golfu uvažujete, měli bystě vědět alespoň těchto 10 bodů, které Vám změní pohled na golf.