0 Kč

Lekce a balíčky

Mgr. Martin Bouda, PGA Professional

Tréninky golfu vede Mgr. Martin Bouda, PGA Professional
člen PGA OF CZECH REPUBLIC,
tel. +420 608 527 006,
e-mail:
m.bouda@golfagency.cz

ceny jsou konečné (včetně DPH).

Veškeré služby lze poptat / objednat prostřednictvím formuláře:

Individuální lekce

Tréninková lekce 25 minut

Minimální tréninková jednotka určená spíše pokročilejším hráčům pro odstranění konkrétního problému ve švihu nebo v určitém druhu úderu (dlouhá hra, krátká hra, hra z písku, patování,…). Vyhrazená doba stačí na analýzu chyby, její korekci a stanovení postupu k nápravě v podobě tréninkových drilů, které hráč poté může provádět samostatně bez dohledu a pracovat tak na zafixování správného návyku.

350,- Kč

Tréninková lekce 50 minut

Standardní tréninková jednotka, která poskytuje dostatek času pro výuku například celého nového druhu úderu u začátečníků nebo mírně pokročilých hráčů, případně pro odstranění komplexnějšího problému u pokročilých hráčů ve švihu, postoji, u speciálních typů úderu, atd.

600,-Kč

Kurz pro získání golfové způsobilosti (HCP 54), tzv. zelené karty

Certifikát golfové způsobilosti potřebujete pro volný pohyb po hřištích v ČR i v zahraničí. Co pro to udělat? Stačí mít chuť a odhodlání, těšíme se na Vás!

Jedná se o kurz určený výhradně začínajícím golfistům a má rozsah 15 tréninkových lekcí á 50min. Kurz zahrnuje absolvování písemné i praktické zkoušky na hřišti pro získání herní způsobilosti (HCP 54) a vystavení mezinárodně platného certifikátu.

Cena pro 1 osobu: 9.900,-Kč
Cena pro 2 osoby: 17.000,-Kč (8.500,- na osobu)
Cena pro 3 osoby: 22.800,-Kč (7.600,- na osobu)
Cena pro 4 osoby: 26.000,-Kč (6.500,- na osobu)

Kurzy pro začátečníky

Seznámení s golfem (2,5h)

Tento základní kurz o délce trvání 2,5h je vhodný pro zájemce, kteří ještě nemají jasno, zda s golfem chtějí začít, ale rádi by se o něm něco dozvěděli a vyzkoušeli si základní složky a dovednosti golfové hry. Tento kurz je určen pro 1-4 osoby a můžete jej také někomu darovat prostřednictvím dárkového poukazu. Po absolvování tohoto kurzu budete vědět základní potřebně věci pro již samostatné návštěvy golfového tréninkového areálu.

Cena pro 1 osobu: 1.200,-Kč
Cena pro 2 osoby: 1.900,-Kč (950,- na osobu)
Cena pro 3 osoby: 2.400-Kč (800,- na osobu)
Cena pro 4 osoby: 2.600,-Kč (650,- na osobu)

Náplň:

  • Základní informace o golfu, hřišti, možnostech stát se golfistou, popis vybavení, ukázka úderů
  • Písemné podklady pro zisk golfové způsobilosti (Zelené karty)
  • Nácvik základní techniky švihu, odpaly na kratší a střední vzdálenost, přihrávky, patování
  • Golfový dárek

V ceně je zahrnuto:

  • Služby profesionální trenéra, člena PGA
  • Zapůjčení golfové výbavy (výbavu Vám ponecháme i po ukončení tréninku pro další samostatné procvičování)
  • Neomezený počet tréninkových míčů během tréninku

2denní kurz

Jste již rozhodnuti nebo téměř rozhodnut s golfem začít a chtěli byste to vzít „od podlahy“ nebo jste již více či méně pokročilý hráč/hráčka/skupina/rodina, ale cítíte ve své hře výrazné rezervy a chtěli byste s tím již konečně něco udělat? Přijeďte do našeho golfového centra, těšíme se na Vás.

Náplň kurzu je rozložena na dva dny (kurz lze sjednat v Po-Pá od 8:00 do cca 19:00). Rozsah je stanoven na 6 tréninkových jednotek á 50min. Začátky a konce jednotek dle dohody s klientem, možné jejich slučování nebo dělení dle potřeby. Bezplatné zapůjčení golfových holí i tréninkových míčů.

Cena pro 1 osobu: 2.500,-Kč
Cena pro 2 osoby: 3.500,-Kč
Cena pro 3 osoby: 4.200,-Kč
Cena pro 4 osoby: 4.800,-Kč

Pro zvýhodněnou cenovou nabídku pro rodiny s dětmi nás prosím kontaktujte.

Náplň (dle herní úrovně účastníků):

  • Vhodné pro absolutní začátečníky s odhodláním začít hrát golf – důkladný nácvik základů golfu včetně všech potřebných typů úderu, nácvik tréninkových drilů a stereotypů
  • Vhodné také pro golfisty jakékoliv úrovně pro intenzivní trénink za účelem odstranění chybných návyků ve švihu nebo získání poznatků o různých typech úderů.
  • Dle potřeby zahrnuty adekvátní tréninkové pomůcky včetně videoanalýzy švihu

V ceně je zahrnuto:

  • Služby profesionální trenéra, člena PGA
  • Zapůjčení golfové výbavy (výbavu Vám ponecháme i po ukončení tréninku pro další samostatné procvičování)
  • Tréninkové pomůcky
  • Zápisy a audiovizuální podklady
  • Neomezený počet tréninkových míčů během tréninku

Kurz pro získání golfové způsobilosti (HCP 54)

Certifikát golfové způsobilosti potřebujete pro volný pohyb po hřištích v ČR i v zahraničí. Co pro to udělat? Stačí mít chuť a odhodlání, těšíme se na Vás!

Jedná se o kurz určený výhradně začínajícím golfistům a má rozsah 15 tréninkových lekcí á 50min. Kurz zahrnuje absolvování písemné i praktické zkoušky na hřišti pro získání herní způsobilosti (HCP 54) a vystavení mezinárodně platného certifikátu. Kurz lze sjednat v Po-Pá od 8:00 do cca 19:00.

Cena pro 1 osobu: 9.900,-Kč
Cena pro 2 osoby: 17.000,-Kč (8.500,- na osobu)
Cena pro 3 osoby: 22.800,-Kč (7.600,- na osobu)
Cena pro 4 osoby: 26.000,-Kč (6.500,- na osobu)

Náplň:

  • Komplexní výuka golfu zaměřená na vybudování dovedností hráče golfu pro splnění požadavků golfové způsobilosti a zisk HCP 54. Zahrnuje veškeré potřebné typy úderů, tréninkové postupy a drily pro následný samostatný trénink, písemné zápisy z tréninků, důraz na fyzickou přípravu těla a rozcvičení.

V ceně je zahrnuto:

  • Služby profesionálního trenéra (člena PGA)
  • Golfové vybavení - zapůjčení vždy potřebných holí pro výuku při tréninku.
  • Míče - po dobu výuky v kurzu, neomezený počet tréninkových míčů.
  • Moderní tréninkové pomůcky včetně videoanalýzy švihu
  • Závěrečná zkouška na hřišti
  • Balíček pro začínajícího golfistu (publikace Golfová pravidla, zásoba „týček“, markováno, vypichovátko)

Golfové kurzy pro seniory

Touto nabídkou chceme spíše připomenout, že s golfem lze začít v každém věku a tedy i v tom seniorském. Nechceme hranici nějak pevně stanovit, každému je tolik let, na kolik se cítí. Nicméně osoby starší 60 let mají u nás na veškeré standardní výukové služby 25% slevu.

Pro ty, kteří se cítí být seniory, ať fyzicky nebo psychicky, jsme připravili speciální kurz na seznámení s golfem, který je přizpůsoben na výuku osob v seniorském věku s předpokládanou omezenější pohyblivostí těla. Do této skupiny lze zařadit i osoby hendikepované –myšleno bohužel s těmi lidskými hendikepy, ne s golfovými (viz pojem golfový handicap). Přijďte se přesvědčit, že golf je opravdu pro každého!

TIP: Máte starší rodinné příslušníky a rádi byste je potěšili zajímavou aktivitou? Darujte jim poukaz na seznámení s golfem! Zaručujeme Vám, že budou v dobrých rukou a budou se u nás cítit příjemně. Máme mnohokrát ověřeno, že starší lidé jsou golfovým prostředím unešeni, velmi často jej začnou aktivně provozovat, byť někdy pouze ve cvičném areálu, což má velmi pozitivní vliv na fyzický i psychický zdravotní stav starších osob, a to i v případě závažnějších onemocnění. Více o přínosech golfu v kapitole „10 důvodů proč hrát golf“.

Seznámení s golfem pro seniory (1,5h)

Tento základní zvýhodněný kurz PRO SENIORY 60+ nebo osoby s fyzickým hendikepem o délce trvání 1,5h je vhodný pro zájemce, kteří hledají novou rekreačně sportovní aktivitu, která nezatěžuje pohybový aparát a má naopak prokazatelně pozitivní vliv na tělo i mysl. Tento kurz můžete absolvovat individuálně nebo ve dvojici či malé skupině přátel a můžete jej také někomu darovat prostřednictvím dárkového poukazu, který Vám rádi vystavíme.

Cena pro 1 osobu: 800,-Kč
Cena pro 2 osoby: 900,-Kč

Náplň:

  • Ukázka areálu a orientace v něm.
  • Konzultace případných fyzických omezení pohyblivosti.
  • Základní informace o golfu, hřišti, tréninkových možnostech, případně možnosti stát se golfistou.
  • Popis vybavení, ukázka úderů.
  • Nácvik základní techniky švihu, přihrávky, patování, odpaly na krátkou vzdálenost s respektováním fyzických omezení a použitím alternativních nebo kompenzačních technik golfového švihu.
  • Přestávky dle potřeby.
  • Občerstvení v podobě minerálky/kávy/zákusku.
  • Golfový dárek

V ceně je zahrnuto:

  • Služby profesionální trenéra, člena PGA
  • Zapůjčení golfové výbavy (výbavu Vám ponecháme i po ukončení tréninku pro další samostatné procvičování)
  • Neomezený počet tréninkových míčů během tréninku
  • Občerstvení v podobě minerálky/kávy/zákusku.

Ceník doplňkových služeb:

Závěrečná zkouška na HCP 54 a vydání certifikátu: 2.500,-Kč/os.

Tréninkové míčky: 1,-Kč/ks

Golfová rukavice: 650,-Kč/ks (na výběr dámské, pánské, juniorské, pro leváky i praváky)

Zapůjčení golfové výbavy: 100,-kč / hod. / ks.

Uložit

Uložit

Uložit