0 Kč

Individuální golfové projekty

Pokud si přejete sestavit golfový produkt na míru, jsme Vám plně k dispozici s našimi službami, servisem a flexibilním přístupem.

Případová studie č.1:

Celoroční péče o obchodní partnery

Mezi úspěšně realizované individuální projekty patří například celoroční péče o obchodní partnery, který spočíval v naplánování několika otevřených tréninkových termínů měsíčně pro tematické tréninky (rozdělené dle úrovní) v kombinaci s tréninkovými hrami s/bez trenéra. Program se vyznačoval svou volností, kdy se klienti mohli přihlašovat na jednotlivé tematické tréninky podle potřeby a času. Celý projekt by zaměřen na zlepšení výkonnosti účastníků během celé sezóny, vše potvrzeno závěrečným turnajem.

Fotogalerie

Případová studie č.2:

Podpora prodeje produktů

Mezi úspěšně realizované individuální projekty patří také využití našich flexibilních reklamních golfových trenažerů a odborných tréninkových služeb pro marketingové účely „podpory produktu“, konkrétně šlo o instalaci trenažeru u prezentace nového modelu automobilu v obchodním centru, kde bylo klientům na základě registrace poskytnuta 10 minutová lekce golfu zdarma s videonahrávkou švihu na památku (začátečníci mohli učinit první krůčky do světa golfu a kolemjdoucí golfisté obdrželi cenné rady od profesionálního trenéra pro zlepšení jejich golfové hry).

Přínosem pro klienta bylo celodenní „živo“ kolem jeho prezentačního stání, přirozená komunikace se zájemci, kteří byli díky této bezplatně poskytované službě otevřeni příjmu informací o produktu, při čekání na tréninky si rádi vyzkoušeli interiér vozu, atd.

Klient označil tento druh doprovodného programu s profesionálními tréninkovými službami za mimořádně přínosný.

Fotogalerie

 

 

Neváhejte nás kontaktovat emailem na info@golfagency.cz nebo telefonicky na +420 608 527 006, pokud Vás zajímají podrobnosti.