OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 608 527 006 | info@golfagency.cz
0 Kč

Domácí simulátor Optishot2 (verze 2019)

Převratný plnohodnotný domácí golfový simulátor s analýzou švihu. Verze Optishot2 obsahuje navíc 3 prémiová hřiště zdarma, hrajte celkem na 15 hřištích, které jsou součástí simulátoru

 

Cena 13.950 Kč

 

"BONUS K NÁKUPU: VIDEOANALÁZA ŠVIHU OD PROFESIONÁLNÍHO TRENÉRA PGA"

Hrajte golf doma, v kancelář, v hotelu/pensionu

OptiShot2 je pohlcující, super realistický golfový zážitek. Hrajte vlastními holemi v pohodlí domova. Nikdy předtím nebyl golfový simulátor tak cenově dostupný široké golfové veřejnosti. Hrajte pro radost s přáteli na světových hřištích nebo trénujte a vylepšujte svůj švih pomocí mnoha přednastavených tréninkových režimů na DrivingRange.  Lze využít i pro komerční účely - instalace v hotelích, sportovních centrech, atd.

Zlepšete si hru díky analýze úderů a tréninovým režimům

Kromě zábavy s rodinou nebo přáteli při hře na mnoha světových hřištích můžete díky zpětné vazbě kdykoliv díky mnoha tréninkovým režimům pracovat na zlepšení Vašeho švihu na DrivingRange.

Co potřebujete

Vše co potřebujete je balení simulátoru Optishot2, počítač s operačním systémem Microsoft Windows nebo Mac, golfové hole, výšku stropu minimálně 2,6 metru a vnitřní prostor. Spuštění simulátoru je ve třech snadných krocích. Kromě zábavy s rodinou nebo přáteli při hře na mnoha světových hřištích můžete díky zpětné vazbě kdykoliv díky mnoha tréninkovým režimům pracovat na zlepšení Vašeho švihu.